PAMA, a.s.,

Jsme česká firma se sídlem v srdci Vysočiny a působností po celé České republice. Vznikli jsme již v roce 1993. Na trhu jsme tedy více než 24 let a za tu dobu jsme se stali specialisty zejména ve třech oblastech – zastřešení a opláštění staveb, prosvětlení staveb a izolace staveb.

Ve všech případech jsme výhradním nebo přímým dovozcem pro ČR. Zajišťujeme také montáž zkušenými řemeslníky, školení montážních firem, technickou podporu a certifikaci dle legislativy platné v ČR.

Kvalitní materiály na zastřešení a zateplení staveb

V roce 2016 jsme spustili tento e-shop s materiály na zastřešení pergol a jiných zahradních přístřešků, bazénů, zimních zahrad, skleníků atd., stejně jako materiály na izolaci domů. Najdete tu oblíbené polykarbonátové desky, vhodné na zastřešení všech zahradních přístřešků, sklolaminátové role a desky, které dle odborníků patří mezi nejlepší krytiny na trhu, stěnové izolační panely, praktické vchodové stříšky a také nejrůznější příslušenství jako šrouby, podložky, okapy, svody atd.

Vzorky zdarma a další výhody

Potřebujete si materiály předem "osahat" a nechce se vám kvůli tomu do kamenného obchodu? V tom případě vám rádi pošleme vzorky našich krytin zdarma. Stačí si vybrat balíček, o který byste měli zájem, a my vám ho obratem zašleme.


Samozřejmostí je i řezání materiálu na míru a kompletní zastřešení včetně montáže, kterou si můžete jednoduše objednat pomocí našeho online formuláře.