Prosvětlení plechů

Sklolaminátové prosvětlovací desky jsou stále nejvhodnějším a nejrozšířenějším způsobem prosvětlení střech, stěn a štítů. V porovnání s plným polykarbonátovým profilem mají výrazně vyšší parametry únosnosti a kromě toho si zachovávají své mechanické vlastnosti i při vysokých teplotách. Materiál neměkne, výrazně méně dilatuje a tím vytváří dlouhodobě stabilní prosvětlovací prvek.

Nevýhoda rychlé povrchové degradace a zažloutnutí vlivem UV záření je navíc v případě sklolaminátových desek ELYPLAST výrazně snížena nejkvalitnější povrchovou UV úpravou MELINEX, případně Gelcoat.

 Naše společnost PAMA, a.s. je největším a nejstabilnějším dodavatelem sklolaminátového prosvětlení Brianza Plastica Spa už víc než 20 let. Vedle běžných skladových položek nabízíme také dodání prosvětlovacích sklolaminátových desek ELYPLAST na zakázku - a to v síle od 0,8 mm až po 1,4 mm a v různých prosvětlovacích odstínech (zelený, žlutý, bílý i modrý). Délka desek podle vašich individuláních požadavků je také samozřejmostí.

« 1 2 3 4 »