Filtr

Sklolaminátové desky PROFI prosvětlovací profil vlna a trapéz

Sklolaminátové prosvětlovací desky jsou stále nejvhodnějším a nejrozšířenějším způsobem prosvětlení střech, stěn a štítů. V porovnání s plným polykarbonátovým profilem mají výrazně vyšší parametry únosnosti a kromě toho si zachovávají své mechanické vlastnosti i při vysokých teplotách. Materiál neměkne, výrazně méně dilatuje a tím vytváří dlouhodobě stabilní prosvětlovací prvek.

 

Nevýhoda rychlé povrchové degradace a zažloutnutí vlivem UV záření je navíc v případě sklolaminátových desek ELYPLAST výrazně snížena nejkvalitnější povrchovou UV úpravou MELINEX, případně Gelcoat.

 

Naše společnost PAMA, a.s. je největším a nejstabilnějším dodavatelem sklolaminátového prosvětlení Brianza Plastica Spa už víc než 20 let. Vedle běžných skladových položek nabízíme také dodání prosvětlovacích sklolaminátových desek ELYPLAST na zakázku - a to v síle od 0,8 mm až po 1,4 mm a v různých prosvětlovacích odstínech (zelený, žlutý, bílý i modrý). Délka desek podle vašich individuláních požadavků je také samozřejmostí.

Katalog
zastřešení pergol

Kontaktujte nás

Centrála:
Ostrov nad Oslavou 273
594 45

tel.: +420 566 503 233
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pobočka:
K Šancím 50,
163 00 Praha - Řepy

tel.: +420 235 311 486
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Nahoru