PAMAlite flat 4WQ tl.40mm, čirá, š. 528,d.7000 s UV

Polykarbonátová zámková komůrková deska bez profilu, rovná v síle 40mm.   Deska je dodávána v originální receptuře PAMAlite zajišťujicí příjemné celoplošné prosvětlení. Zámkovou desku je možná dodávat i s originálním příslušenstvím lemovacích …

Dostupnost:
Skladem
Záruka:
  • 10 let proti krupobití
  • 10 let UV ochrana
Cena za ks (bez DPH)
4 870,25 

Rozměry střechy

Nepovinné údaje. Po zadání se předvyplní vhodné rozměry materiálu automaticky.

x
m

Kusy

ks
Cena s DPH
0
cena bez DPH
0
Potřebujete jinou barvu? Jiné rozměry nebo sílu materiálu? Poradíme Vám.
Kontaktujte nás:
Veronika Špinarová

Polykarbonátová zámková tříkomůrková deska bez profilu, rovná v síle 40mm. Deska je dodávána v originální receptuře PAMAlite zajišťujicí příjemné celoplošné prosvětlení. Zámkovou desku je možná dodávat i s originálním příslušenstvím lemovacích tepelně odstíněních lišt.

PAMAlite flat 40mm je určen především k prosvětlení stěn, štítů a všech svislých konstrukcí. Desky mají pochopitelně nadstandarní UV ochranu v síle 30 mikronů a při její výrobě není používán recyklát. 

 ZAKÁZKOVÁ VÝROBA: 

Délka desek mimo skladové zásoby je vždy na zakázku. Skladebná šíře je 500mm. Délky desek a termické zatavení a seříznutí rohů je vyráběno na zakázku dle požadavků konkrétního projektu.  

MONTÁŽ:

Produktová řada PAMAlite vyžaduje složitější přípravu a především odbornou montáž zkušenou montážní partou. V případě potřeby rádi zajistíme a garantujeme kvalitu provedené práce našimi montážníky. 

 

Profilrovná
Materiálpolykarbonát
Tloušťka40 mm
Průsvitreceptura PAMAlite
Barvačirá
Rozptyl světlaano
Šířka528 mm
Délka7000 mm