PAMAlite flat 20mm, čirý š.500 s UV

Polykarbonátová zámková komůrková deska bez profilu, rovná v síle 20mm. Deska je dodávána v originální receptuře PAMAlite zajišťujicí příjemné celoplošné prosvětlení.  Zámkovou desku je možná dodávat i s originálním příslušenstvím lemovacích tepelně …

Dostupnost:
4 týdny
Záruka:
  • 10 let proti krupobití
  • 10 let UV ochrana
Cena za ks (s DPH)
0,00 
bez DPH: 0,00 

Rozměry střechy

Nepovinné údaje. Jejich vyplněním můžete zrychlit proces poptávky.

x
m

Množství

m2
Potřebujete jinou barvu? Jiné rozměry nebo sílu materiálu? Poradíme Vám.
Kontaktujte nás:
Veronika Špinarová

Polykarbonátová zámková tříkomůrková deska bez profilu, rovná v síle 20mm. Deska je dodávána v originální receptuře PAMAlite zajišťujicí příjemné celoplošné prosvětlení. Zámkovou desku je možná dodávat i s originálním příslušenstvím lemovacích tepelně odstíněních lišt.

PAMAlite flat 20mm je určen především k prosvětlení stěn, štítů a všech svislých konstrukcí. Desky mají pochopitelně nadstandarní UV ochranu v síle 30 mikronů a při její výrobě není používán recyklát. 

 ZAKÁZKOVÁ VÝROBA: 

Délka desek mimo skladové zásoby je vždy na zakázku. Skladebná šíře je 500mm. Délky desek a termické zatavení a seříznutí rohů je vyráběno na zakázku dle požadavků konkrétního projektu.  

MONTÁŽ:

Produktová řada PAMAlite vyžaduje složitější přípravu a především odbornou montáž zkušenou montážní partou. V případě potřeby rádi zajistíme a garantujeme kvalitu provedené práce našimi montážníky. 

 

 

Materiálslužba
Pro urychlení vyřízení Vašeho požadavku prosíme o detailní specifikaci: rozměry atd, pokud je to možné.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Všechna pole označená (*) jsou povinná.